wiesci
Nagłowek

Nasze przedszkole nr 117 jest placówką oświatowo- wychowawczą prowadzoną przez Urząd Miasta Poznania. Znajdujemy się na osiedlu Piastowskim 105 tuż obok XIV Liceum Ogólnokształcącego i Osiedlowego Domu Kultury "Na Skarpie".

Przedszkole położone jest w ładnej, nadwarciańskiej okolicy. Posiadamy piękny, duży ogród
z dala od zgiełku i hałasu miasta, w którym dzieci spędzają czas bawiąc się na świeżym powietrzu. Wykorzystując położenie przedszkola korzystamy często ze spacerów nad Wartą. Nasze przedszkole czynne jest codziennie od godziny 6.00-17.00. W naszym przedszkolu istnieje 5 grup:

• 3 i 4 - latki "Motyle"
  • 3 i 4 - latki "Biedronki"
  • 4 i 5 - latki "Pszczółki"
  •  6 - latki "Świerszcze"
  • 6 - latki "Bąki"

Dzieci mogą korzystać z dodatkowych zajęć takich jak: rytmika, taniec, język angielski, gimnastyka korekcyjna, religia. W miarę potrzeb naszych wychowanków organizowane są również zajęcia logopedyczne i spotkania z psychologiem. Posiadamy duże i przestrzenne sale, rozległy i ogrodzony ogród. W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna oraz zgrany zespół obsługowo - administracyjny.

Statut przedszkola: Wersja PDF

Koncepcja pracy: Wersja PDF

dscn0290.jpg dscn0291.jpg dscn0293.jpg dscn0295.jpg dscn0296.jpg dscn0297.jpg dscn0298.jpg dscn0299.jpg dscn2046.jpg dscn2051.jpg lpa_i_tfs_031.jpg lpa_i_tfs_032.jpg